Záložní zdroje UPS


Záložní zdroje UPS

Záložní zdroj je zařízení, která má za cíl udržet napájení u zařízení, které je k němu připojené, v případě že dojde k výpadku proudu. Zdroje UPS jsou nejčastěji využívány v servrovnách a kancelářích. V závislosti na potřebách a určení máme možnost vybrat si několik typů UPS zdrojů. Line-Interactive je obecně nejlepší dostupná volba pro méně komplikovaná zařízení. Zařízení, která využívají tuto technologii, jsou bezpečná a spolehlivá, a přitom nejsou drahá. Záložní zdroj UPS line-interactive nereaguje pouze v případě výpadku proudu, ale také monitoruje stabilitu dodávaného proudu a neustále koriguje poklesy a výkyvy napětí.

Zdroje UPS simulovaná sinusoida

Záložní zdroj je už nyní produkt, který se již na trhu rozšířil. Je nezbytný v každé firmě, podniku a domácnosti, kde se nachází elektronika. Zdroje UPS umožňují udržet zařízení funkční v případě náhlého výpadku proudu. Díky tomu počítače, telefony, tablety, které jsou zapojeny do UPS zdroje, nejsou vystavené přepětí a spálení citlivých elementů. Zdroje UPS se simulovanou sinusoidou jsou ekonomičtějším alternativním řešením pro velké zdroje s čistou sinusoidou. Zdroje UPS se simulovanou sinusoidou se ověřují jako rezervní zdroj pro zařízení vybavené impulzním nabíjením. Náš obchod Adaptéry-Baterie nabízí širokou škálu UPS zdrojů se simulovanou sinusoidou, které velmi rychle splní individuální potřeby, požadavky a rozpočtové možnosti. Na každý UPS zdroj z naší nabídky se vztahuje 5 letá záruka. Díky tomu mají naši zákazníci jistotu, že získají kvalitní zařízení, které bude sloužit dlouho dobu.

Zdroje UPS čistá sinusoida

UPS s čistou sinusoidou se charakterizuje stejným výstupním napětím jako je síťové napětí v zásuvce (a dodatečně eliminuje výkyvy hodnoty amplitudy frekvence a proudu) Čistá sinusoida je tedy ideální k napájení zařízení jako je vrtačka, čerpadlo pro centrální ohřev nebo vysavač. Umožňuje to široké pole působení při pečování o naše zařízení každodenního života. Záložní zdroje jsou každým dnem populárnější. Nejsou to již řešení instalované pouze ve firmách. Jejich přítomnost v domácnostech je mnohem rozšířenější. Záložní zdroj s čistou sinusoidou umožňuje lepší zabezpečení zařízení, a tím prodlužuje jeho životnost. Výkyvy napětí v zásuvce jsou častou příčinou poškození nebo spálení citlivých komponentů. Záložní UPS zdroje neslouží pouze k zabezpečení počítačového vybavení. Jiná používaná zařízení, jako např. vysavač, nejsou vždy zcela bezpečné, když se zapojí do hlavní sítě. Zdroj UPS s čistou sinusoidou je schopen tento stav změnit.