Kapacita: 4000 mAh
Napětí: 18V
Typ článků: Li-Ion
Baterie do AKU nářadí 48-11-1830 pro Milwaukee C18 M18 18V 4000mAh
Baterie do AKU nářadí 48-11-1830 pro Milwaukee C18 M18 18V 4000mAh
Baterie do AKU nářadí 48-11-1830 pro Milwaukee C18 M18 18V 4000mAh
Baterie do AKU nářadí 48-11-1830 pro Milwaukee C18 M18 18V 4000mAh
Baterie do AKU nářadí 48-11-1830 pro Milwaukee C18 M18 18V 4000mAh
Baterie do AKU nářadí 48-11-1830 pro Milwaukee C18 M18 18V 4000mAh
Baterie do AKU nářadí 48-11-1830 pro Milwaukee C18 M18 18V 4000mAh
Baterie do AKU nářadí 48-11-1830 pro Milwaukee C18 M18 18V 4000mAh
Baterie do AKU nářadí 48-11-1830 pro Milwaukee C18 M18 18V 4000mAh
Baterie do AKU nářadí 48-11-1830 pro Milwaukee C18 M18 18V 4000mAh

Baterie do AKU nářadí 48-11-1830 pro Milwaukee C18 M18 18V 4000mAh

Green Cell
PT61
Není skladem
1 376,00 Kč
S DPH Dodání do 3 dní
Vysoce kvalitní a spolehlivá baterie značky Green Cell s kapacitou 4000 mAh o napětí 18V je osazená kvalitními články Li-Ion. Záruka 24 měsíců.

100 % pasuje do nářadí
Bezproblémová výměna
Ochrana před zkratem
Záruka 24 měsíců

Kompatibilní baterie s kapacitou 4000 mAh, články Li-Ion a kapacitou 4000 mAh vyrobená z kvalitního materiálu. Každá baterie je s naprostou přesností vyrobena pro konkrétní nářadí.

Všechny naše baterie vznikají v pokročilých výrobnách a podléhají přísné kontrole kvality. Díky použití výkonných článků, mají akumulátory Green Cell dlouhou výdrž a životnost.

Při výrobě byla použita kvalitní umělá hmota, odolná vůči nárazům nebo poškrábání. Navíc díky těsnosti krytu je vhodná pro práci v náročných podmínkách.

Už přes 10 let dodáváme našim zákazníkům v Česku a v Evropě kvalitní baterie. Díky zkušenostem, které jsme získaly, jsme schopni nabídnout profesionální poradenství a jsme Vám k dispozici nejen před, ale i po nákupu.

Podobné typy

Milwaukee M18TM
Milwaukee 2793
Milwaukee M18 BLHPT-202C TH
Milwaukee M18 CAG125XPDB
Milwaukee M18 HCC-201C ACSR
Milwaukee M18 HCC-201C CU/AL
Milwaukee 0880
Milwaukee 0886
Milwaukee 2130
Milwaukee 2145
Milwaukee 2352
Milwaukee 2360
Milwaukee 2361
Milwaukee 2363
Milwaukee 2601
Milwaukee 2602
Milwaukee 2603
Milwaukee 2604
Milwaukee 2605
Milwaukee 2606
Milwaukee 2607
Milwaukee 2610
Milwaukee 2611
Milwaukee 2612
Milwaukee 2615
Milwaukee 2620
Milwaukee 2621
Milwaukee 2623
Milwaukee 2625
Milwaukee 2626
Milwaukee 2629
Milwaukee 2630
Milwaukee 2632
Milwaukee 2633
Milwaukee 2635
Milwaukee 2636
Milwaukee 2637
Milwaukee 2641
Milwaukee 2645
Milwaukee 2646
Milwaukee 2650
Milwaukee 2651
Milwaukee 2652
Milwaukee 2653
Milwaukee 2654
Milwaukee 2655
Milwaukee 2655B
Milwaukee 2656
Milwaukee 2657
Milwaukee 2658
Milwaukee 2659
Milwaukee 2662
Milwaukee 2663
Milwaukee 2664
Milwaukee 2665
Milwaukee 2667
Milwaukee 2668
Milwaukee 2672
Milwaukee 2673
Milwaukee 2676
Milwaukee 2677
Milwaukee 2678
Milwaukee 2679
Milwaukee 2680
Milwaukee 2682
Milwaukee 2690
Milwaukee 2691
Milwaukee 2692
Milwaukee 2693
Milwaukee 2694
Milwaukee 2695
Milwaukee 2696
Milwaukee 2697
Milwaukee 2698
Milwaukee 2701
Milwaukee 2702
Milwaukee 2703
Milwaukee 2704
Milwaukee 2705
Milwaukee 2706
Milwaukee 2707
Milwaukee 2708
Milwaukee 2709
Milwaukee 2710
Milwaukee 2711
Milwaukee 2712
Milwaukee 2713
Milwaukee 2715
Milwaukee 2717
Milwaukee 2720
Milwaukee 2721
Milwaukee 2729
Milwaukee 2730
Milwaukee 2735
Milwaukee 2738
Milwaukee 2740
Milwaukee 2741
Milwaukee 2742
Milwaukee 2743
Milwaukee 2750
Milwaukee 2753
Milwaukee 2754
Milwaukee 2755
Milwaukee 2755B
Milwaukee 2757
Milwaukee 2758
Milwaukee 2759
Milwaukee 2759B
Milwaukee 2762
Milwaukee 2763
Milwaukee 2764
Milwaukee 2765
Milwaukee 2780
Milwaukee 2781
Milwaukee 2783
Milwaukee 2787
Milwaukee 2788
Milwaukee 2790
Milwaukee 2792
Milwaukee 2794
Milwaukee 2795
Milwaukee 2796
Milwaukee 2797
Milwaukee 2890
Milwaukee 2894
Milwaukee 2896
Milwaukee 2897
Milwaukee 48-59
Milwaukee 49-24
Milwaukee C18 DD
Milwaukee C18 HZ
Milwaukee C18 ID
Milwaukee C18 PCG
Milwaukee C18 PD
Milwaukee C18 RAD
Milwaukee M18 FUEL
Milwaukee M18 SAWZALL
Milwaukee 4932430361
Milwaukee 4932430392
Milwaukee 4932430563
Milwaukee 4932430564
Milwaukee 4933408320
Milwaukee 4933411170
Milwaukee 4933411210
Milwaukee 4933416195
Milwaukee 4933416785
Milwaukee 4933417820
Milwaukee 4933417845
Milwaukee 4933419122
Milwaukee 4933419134
Milwaukee 4933426660
Milwaukee 4933426665
Milwaukee 4933427187
Milwaukee 4933427189
Milwaukee 4933431578
Milwaukee 4933433601
Milwaukee 4933440490
Milwaukee 4933440493
Milwaukee 4933441260
Milwaukee 4933441280
Milwaukee 4933441300
Milwaukee 4933441305
Milwaukee 4933441310
Milwaukee 4933441340
Milwaukee 4933441390
Milwaukee 4933441400
Milwaukee 4933441405
Milwaukee 4933441415
Milwaukee 4933441502
Milwaukee 4933441507
Milwaukee 4933441771
Milwaukee 4933441774
Milwaukee 4933441789
Milwaukee 4933441794
Milwaukee 4933441808
Milwaukee 4933441812
Milwaukee 4933443320
Milwaukee 4933443330
Milwaukee 4933443468
Milwaukee 4933443500
Milwaukee 4933443515
Milwaukee 4933443520
Milwaukee 4933443530
Milwaukee 4933443552
Milwaukee 4933443555
Milwaukee 4933443565
Milwaukee 4933443570
Milwaukee 4933443580
Milwaukee 4933443585
Milwaukee 4933443590
Milwaukee 4933443600
Milwaukee 4933443607
Milwaukee 4933443620
Milwaukee 4933443925
Milwaukee 4933443940
Milwaukee 4933446085
Milwaukee 4933446203
Milwaukee 4933446210
Milwaukee 4933446216
Milwaukee 4933446223
Milwaukee 4933446237
Milwaukee 4933446247
Milwaukee 4933446261
Milwaukee 4933446639
Milwaukee 4933446780
Milwaukee 4933446810
Milwaukee 4933446830
Milwaukee 4933446925
Milwaukee 4933447126
Milwaukee 4933447150
Milwaukee 4933447255
Milwaukee 4933447275
Milwaukee 4933447285
Milwaukee 4933447420
Milwaukee 4933447450
Milwaukee 4933447590
Milwaukee 4933447605
Milwaukee 4933447730
Milwaukee 4933447891
Milwaukee 4933447899
Milwaukee 4933447925
Milwaukee 4933447935
Milwaukee 4933448160
Milwaukee 4933448180
Milwaukee 4933448185
Milwaukee 4933448195
Milwaukee 4933448415
Milwaukee 4933448418
Milwaukee 4933448440
Milwaukee 4933448441
Milwaukee 4933448446
Milwaukee 4933448447
Milwaukee 4933448451
Milwaukee 4933448452
Milwaukee 4933448457
Milwaukee 4933448458
Milwaukee 4933448472
Milwaukee 4933448720
Milwaukee 493344886
Milwaukee 4933448861
Milwaukee 4933448864
Milwaukee 4933451007
Milwaukee 4933451009
Milwaukee 4933451010
Milwaukee 4933451011
Milwaukee 4933451012
Milwaukee 4933451022
Milwaukee 4933451038
Milwaukee 4933451039
Milwaukee 4933451060
Milwaukee 4933451061
Milwaukee 4933451063
Milwaukee 4933451064
Milwaukee 4933451065
Milwaukee 4933451066
Milwaukee 4933451067
Milwaukee 4933451068
Milwaukee 4933451070
Milwaukee 4933451071
Milwaukee 4933451075
Milwaukee 4933451077
Milwaukee 4933451113
Milwaukee 4933451114
Milwaukee 4933451122
Milwaukee 4933451132
Milwaukee 4933451133
Milwaukee 4933451134
Milwaukee 4933451135
Milwaukee 4933451136
Milwaukee 4933451146
Milwaukee 4933451147
Milwaukee 4933451149
Milwaukee 4933451150
Milwaukee 4933451151
Milwaukee 4933451152
Milwaukee 4933451153
Milwaukee 4933451194
Milwaukee 4933451196
Milwaukee 4933451198
Milwaukee 4933451199
Milwaukee 4933451201
Milwaukee 4933451202
Milwaukee 4933451204
Milwaukee 4933451243
Milwaukee 4933451250
Milwaukee 4933451251
Milwaukee 4933451289
Milwaukee 4933451290
Milwaukee 4933451361
Milwaukee 4933451362
Milwaukee 4933451370
Milwaukee 4933451372
Milwaukee 4933451374
Milwaukee 4933451376
Milwaukee 4933451378
Milwaukee 4933451380
Milwaukee 4933451381
Milwaukee 4933451400
Milwaukee 4933451468
Milwaukee 4933451469
Milwaukee 4933451470
Milwaukee 4933451471
Milwaukee C18ID
Milwaukee C18PD
Milwaukee C18RAD
Milwaukee D18 HIW
Milwaukee HD18 AG-115
Milwaukee HD18 AG-125
Milwaukee HD18 BS
Milwaukee HD18 CS
Milwaukee HD18 H
Milwaukee HD18 HIW
Milwaukee HD18 HIWF
Milwaukee HD18 HX
Milwaukee HD18 JS
Milwaukee HD18 JSB
Milwaukee HD18 PD
Milwaukee HD18 PXP
Milwaukee HD18 S
Milwaukee HD18 SG
Milwaukee HD18HIWF
Milwaukee HD18PP2A
Milwaukee M18 AF
Milwaukee M18 AL
Milwaukee M18 BBL
Milwaukee M18 BDD
Milwaukee M18 BH
Milwaukee M18 BID
Milwaukee M18 BIW12
Milwaukee M18 BIW38
Milwaukee M18 BLDD
Milwaukee M18 BLHPT
Milwaukee M18 BLHPT-202C M
Milwaukee M18 BLHPT-202C U
Milwaukee M18 BLHPT-202C V
Milwaukee M18 BLID
Milwaukee M18 BLPD
Milwaukee M18 BLPP2A
Milwaukee M18 BLPP2B
Milwaukee M18 BP
Milwaukee M18 BPD
Milwaukee M18 BPP2C
Milwaukee M18 BPP2D
Milwaukee M18 BPP2E
Milwaukee M18 BRAID
Milwaukee M18 BRAIW
Milwaukee M18 BS12
Milwaukee M18 BS20
Milwaukee M18 BSX
Milwaukee M18 BT
Milwaukee M18 CAG115X
Milwaukee M18 CAG115XPD
Milwaukee M18 CAG115XPDB
Milwaukee M18 CAG125X
Milwaukee M18 CAG125XPD
Milwaukee M18 CBS125
Milwaukee M18 CCS55
Milwaukee M18 CCS66
Milwaukee M18 CDEX
Milwaukee M18 CH
Milwaukee M18 CHIWF12
Milwaukee M18 CHIWF34
Milwaukee M18 CHIWP12
Milwaukee M18 CHPX
Milwaukee M18 CHPXDE
Milwaukee M18 CHX
Milwaukee M18 CHXDE
Milwaukee M18 CRAD
Milwaukee M18 CSX
Milwaukee M18 FDD
Milwaukee M18 FID
Milwaukee M18 FIWF12
Milwaukee M18 FIWP12
Milwaukee M18 FMDP
Milwaukee M18 FPD
Milwaukee M18 FPP2A
Milwaukee M18 FPP2B
Milwaukee M18 FPP6A
Milwaukee M18 FRAD
Milwaukee M18 FRADH
Milwaukee M18 GG
Milwaukee M18 HCC-0 ACSR
Milwaukee M18 HCC-0 CU/AL
Milwaukee M18 HCCT
Milwaukee M18 HKP
Milwaukee M18 IL
Milwaukee M18 JSR
Milwaukee M18 LL
Milwaukee M18 ONEDD
Milwaukee M18 ONEID
Milwaukee M18 ONEIWF12
Milwaukee M18 ONEIWP12
Milwaukee M18 ONEPD
Milwaukee M18 PP6B
Milwaukee M18 PP6D
Milwaukee M18 RC
Milwaukee M18 SS216
Milwaukee M18 TLED
Milwaukee M18 VC
Milwaukee M18-28 CPDEX
Milwaukee M18BPD
Milwaukee M18BID
Milwaukee 4933440581
Milwaukee 4933440583
Milwaukee C 18DD
Milwaukee C18-DD
Milwaukee C18DD
Milwaukee C18HZ
Milwaukee C18PGC
Milwaukee C18WL
Milwaukee HD18AG
Milwaukee HD18AG115
Milwaukee HD18BS
Milwaukee HD18CS
Milwaukee HD18HIW
Milwaukee HD18HX
Milwaukee HD18IW
Milwaukee HD18JS
Milwaukee HD18PD
Milwaukee HD18PP
Milwaukee HD18SG
Milwaukee HD18SX
Milwaukee M18BH
Milwaukee M18BIW
Milwaukee M18BLID
Milwaukee M18BRAID
Milwaukee M18CAG115XPDB
Milwaukee M18CID
Milwaukee M18CIW12
Milwaukee M18CPD
M18 REDLITHIUM Battery

Parametry

Kapacita
4000 mAh
Napětí
18V
Typ článků
Li-Ion
Záruka
24 měsíců
Výrobce článků
Green Cell
Typ
Li-lon
Barva
Černá
Ochrana proti hlubokému vybití
Ano
Ochrana proti přebití
Ano
Možnost vrácení zboží
Až 30 dní
Kód produktu
PT61
Výrobce
Green Cell

Detaily produktu

Kapacita
4000 mAh
Napětí
18V
Typ článků
Li-Ion
Záruka
24 měsíců
Výrobce článků
Green Cell
Barva
Černá
Ochrana proti hlubokému vybití
Ano
Ochrana proti přebití
Ano
Kód produktu
PT61
Výrobce
Green Cell
Možnost vrácení zboží
Až 30 dní
Typ
Li-lon

Hodnocení

Žádné hodnocení

Doprava

Ceník dopravy (Česko)

Doprava
Doba
Cena (platba předem)
Cena (dobírka)
DPD
1 - 2 dny
119 Kč
139 Kč
Česká pošta
1 - 2 dny
59 Kč
109 Kč
Zásilkovna
1 - 2 dny
59 Kč
79 Kč

Ceník dopravy (Slovensko)

Doprava
Doba
Cena (platba předem)
Cena (dobírka)
DPD (Sk)
2 - 3 dny
7,5 €
9,5 €
Zásilkovna (Sk)
2 - 3 dny
3,5 €
5,5 €