Nabíječky do mobilů


Nabíječka pro smartphony

Společně s nárůstem přenosných zařízení se také zvyšují naše potřeby pro jejich nabíjení a technologie nám neustále dodávají nová řešení. Nabíječky v nabídce obchodu Adaptéry-Baterie jsou plně kompatibilní se smartphony, iPhony a jinými zařízeními nabíjenými přes USB, a použité technologie zaručuji nejrychlejší možné nabíjení.

Nabíječka pro iPhone, Samsung

Všechny nabíječky v kategorii zaručují rychlé nabíjení nejen telefonů všech výrobců, mj. Samsung, Apple, Xiaomi, Huawei, LG, ale i zařízení, jako jsou přenosné reproduktory, čtečky e-booků, přenosné konzole a mnoho jiných. Níže uvádíme typy nabíječek pro smartphony s různým použitím.

● Síťové nabíječky – čili ty, které jsou nejčastěji používané. Většina z nás používá verzi s 1 portem, které máme u sebe vždy s telefonem, ale postupem času na popularitě získávají modely, které mají 2,3 a dokonce i 5 portů. Takové řešení je velmi praktické, když vlastníte více zařízení vyžadujících nabíjení. Díky takovým nabíječkám pro telefony předejdeme hádkám o nabíječku.

● Indukční nabíječky – jsou založeny na tzv. standardu Qi, jehož název pochází z čínského výrazu, který znamená "průtok energie". Jsou to bezdrátové nabíječky, které jsou kompatibilní s novými mobilními telefony vybavenými cívkou Qi. Tuto funkci mají mj. telefony Samsung, Huawei a iPhone. Abychom začali nabíjet takové zařízení, postačí na panel položit telefon.

● Auto nabíječky – zapojíme je do hnízda zapalovače v autě a můžeme se tak těšit na rychlé nabíjení dokonce tří zařízení najednou. Zajímavým řešením je Xiaomi Roidmi, transmitter FM s nabíječkou - zařízení po spojení s telefonem umožňuje vysílat FM vlny určité frekvence do autorádia.